Wzmacnianie paznokci - początek kuracji

wtorek, 12 lutego 2013 | 13 komentarzy |


Wczoraj włosy i akcja wcierania kozieradki, a dzisiaj paznokcie i ich wzmacnianie. Pazurków nie mam bardzo słabych, nie rozdwajają się, nie zadzierają, nie są jak papier, ale mimo wszystko chciałabym, aby były grubsze i bardziej odporne na urazy. W sprawieniu, że moje paznokcie będą ładniejsze ma mi pomóc znana wszystkim, odżywka podkładowa -  Nail Tek Foundation II. 

Moje niepomalowane paznokcie prezentują się w tej chwili tak:Paznokcie pokryte dwiema warstwami Nail Tek'a.Jak będę stosowała odżywkę? Przez pierwszy tydzień odżywkę zamierzam stosować jak lakier bezbarwny (dwie warstwy), następnie jako bazę pod lakiery kolorowe. 

Czego oczekuję? Twardych, długich paznokci o jednolitym kolorycie.

Zdjęcia niepomalowanych paznokci w trakcie kuracji będę pokazywała, co miesiąc, a za 3 miesiące zamierzam napisać pełną recenzję z efektami stosowania odżywki. 

Znacie Nail Tek? Jak u Was sprawdziły się ich produkty?

13 komentarzy :

 1. chyba powinnam sobie go sprawić :)  Zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo lubię odżywki z eveline:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odżywka Eveline 8w1 spowodowała u mnie tak silną reakcję alergiczną, że chciałam jechać na ostry dyżur. Spuchły mi palce, piekły całe dłonie, a opuszki były tak rozpalone, że miały kolor buraka.

   Usuń
 3. bardzo ładne masz pazurki :) nawet przed kuracją!

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam, zużyłam ponad jedną buteleczkę i niestety zadowolona nie byłam. W moim prypadku dużo lepiej sprawdza się Eveline 8w1

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem wierna NT Intensive Therapy II i zawsze kiedy moje paznokcie są w gorszym stanie momentalnie je reanimuje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupiłam na razie Foundation II, ale Intensive Therapy II jest na liście zakupów :)

   Usuń